PATALPINTI

Tikras menas, - o ne vamzdis prie Neries.

2011.12.08 Anonimas
  • 165
5
vamzdys







Nuotraukos nėra
Anonimas 5028    
Ka ne menas?
Paveiksla juk padare,bet su rubikais,tai nuo kada paveikslas jau nebe menas?
Nuotraukos nėra
Anonimas 5157    
Cia nera menas, tiesiog kantrybe ir uzsispyrimas, siokia tokia ideja. O tas vamzdis-ten menas. gal ne pats geriausias ar suprastas, bet kure zmogus.
Nuotraukos nėra
Anonimas 5311    
sumauti pixeliai ;D "everywhere i see pixels ;/"
Nuotraukos nėra
Anonimas 5311    
O jūs pastebėjot, kad tas vamzdis iš tiesų imituoja Neries vingį?
kasiakas 5311    
Kas parašys tą puslapį tam banas už reklamą, koks jums skirtumas iš kur paveiksliukai keliauja....
Grįžti į viršų