#1 Taigi čia internetai! Vienintelė dar neokupuota šalis! Subinėn tas tavo taisykles ir poliktkorektiškumus!
Trauma tai kada rengiasi visokiais EMO ir - P*derastais, o čia tik kostiumas.
Anonimas
4577
XXYYXX
4579
#10 Pati tu buka
Anonimas
4579
Tu nezinai kas yra emo,ir jei manai kad tai tik neturejimas ka veikt,bandymas atkreipt i save demesi ar kokia homoseksualumo forma,tu esi bukas
Citriniukas
4579
Cia demotyvacija.lt o ne LR istatymu kodeksas. #3
Anonimas
4579
nk nesupratau ...
Ignassin
4579
#3 Ne viską perskaitei. Pagal tave tai turėtų sodinti visus iš "dvyračio žynių", "KK2", kai kurių humoro laidų... Nemokysiu ir nepasakosiu, nes ne iki galo atlikai namų darbus.
XXYYXX
4579
#1 Niekam nerūpi taisyklės
Anonimas
4579
dveskit mazumos atstovai!
Anonimas
4580
o pedikai komentaruose siaucia :)
Anonimas
4580
BK 170 str. 2. Tas, kas viešai tyčiojosi, niekino, skatino neapykantą ar kurstė diskriminuoti žmonių grupę dėl <...> seksualinės orientacijos <...>socialinės padėties baudžiamas bauda arba laisvės apribojimu, arba areštu, arba laisvės atėmimu iki dvejų metų.
Anonimas
4580
Nuo dabar.
Anonimas
4580
Nuo kada demotyvacija.lt galima propoguoti neapykanta kai kuriu socialiniu grupiu atzvilgiu?
|

