PATALPINTI

Tu juokies, kad aš kitokia. - Aš juokiuos, kad tu toks pat kaip ir visi.

2011.02.13 10:03 Pina_Colada
  • 1
1
Tu juokies, kad aš kitokia.







NandP 5612    
Ir vėl sentimentalus .....! Ir vėl garantija, kad patvirtins, reikėtų sukurti tokia skilti kaip sentmentalus ..... ir ten visas tokias demo perkelti, tai turėtų daugeliui patikti.
Grįžti į viršų