PATALPINTI

Tu verki dėl žmogaus, kurį myli - Galbūt kažkas verkia dėl mylimo žmogaus, kuriuo esi tu

2010.09.01 16:10 Brigita
  • 18
2
asaros,meile,skausmas







Persikas 5720    
Gera Demo :) aš irgi manyčiau, kad jam dėl manęs yra nors keleta ašarų nubėgę..:)
Nuotraukos nėra
Anonimas 5778    
Garantuoju, kad jis dėl manęs neverkia ;]
Grįžti į viršų