#5 Ne, čia kažkas nupiešė bl.
TUNDRA'11
Anonimas
5122
Anonimas
5462
geras oras tikrai buvo
Anonimas
5464
#8 siaip pas mane omnitel modemas...
whatnaa
5465
#6 palaižysiu vien dėl to, kad tavęs čia daugiau nebematyčiau, telekomo verge.
Anonimas
5465
#6 killing spree.
Anonimas
5465
#2 laizyk , laizyk sikna, gal ir tave modu padarys. :)
Anonimas
5465
cia rimtai taip buvo?? :D
Anonimas
5465
Noriųų būt wienoj tūū palanpiniųų !!!!!!
Anonimas
5465
niekas bedoje neuzjaucia
whatnaa
5465
kad sudas tavo galvoj, moderatoriu nekaltink
Anonimas
5465
Kaip toki suda patvirtino. Modernatoriai trolina ar ka?
|

