#6 ko is fb nerasai, bijai i galva gaut? suaugeli
Tuo tarpu Afrikoj
Anonimas
4834
Anonimas
4834
Tai jei nesupratai, tai dar nereiškia, kad nesąmonė
Negalibuti
4834
#3 Kaip pirštu į afrikiečio skrandį! :))
eerneestas
4834
#2 kaip pirstu i afrikiecio aki
Anonimas
4834
Daug fb aukų net nesupras šitos demo ir toliau gelbės afrikos vaikus.
Ignassin
4836
Eina eNiX, čia gerulis :D
|

