Perdaug susireiksminat paneles ;) Pacios kaltos, kai nezinot ko norit ir galvojat, kad tik jus turit jausmus :)
turbūt kiekvienas iš mūsų - atiduoda savo širdį tam , kuris net negalvoja apie jus
Anonimas
5517
Anonimas
5742
#50 Nesidraskyk blemba, urode.
Anonimas
5742
#50 Apsišik galva
Anonimas
5759
blet nedekit ne demotyvaciju blemba randat kur dėt pyples visokes nusibodot jau su sava depresija varanciom nesamonem NEBEDEKIT TU NESAMONIU.
Anonimas
5762
teisybe, bet tik todel, kad tai durnystes desnis ;)
Anonimas
5764
teisybė...
Anonimas
5764
Gryna nesamone...
Anonimas
5768
kazkodel man tik taip ir tebuna :/
Anonimas
5768
dxiska demo
Anonimas
5768
aš irgi :( gyvenime taip dažnai nutinka...
Anonimas
5768
atidaviau jau, o ta vistiek apie mane negalvoja ! :(
Summer
5768
Būna...
Anonimas
5768
aha
Justin
5768
true,true ;(
Anonimas
5769
kaip tik... ;///
Anonimas
5769
#36 pati tu nesamone ;D
Anonimas
5769
siaubas kokia nesamone
Anonimas
5769
Cia visiem paaugliam tikriausiai taip buna :D
Anonimas
5769
samone belenkokia ;)
Anonimas
5769
Nesamone
Anonimas
5770
Patiko :) Tikra tiesa
Anonimas
5770
kad nelabai sutikčiau..
Anonimas
5770
Tiesa. Užskaitau :)
Anonimas
5770
apie ka si demotyvacija? :D
Anonimas
5770
plbm....
Anonimas
5770
#22 DIDUMAAA!
Anonimas
5770
Lietuviu mokytojai neveltui sako "neapsoliutink", vat ir gauna demo autorius piktus komentus... Siaip demo gan logiska, bet velgi sako "susimastykime"... Gosh.
Anonimas
5770
oh no,man čia tep buvo
Anonimas
5770
bet tai kay
Anonimas
5770
Pisciau...
Anonimas
5770
Butent taip man cj yra..
Anonimas
5770
ne :D
Anonimas
5770
daznai taip buna... ;]
Anonimas
5770
R A BA RB AR AIII
Anonimas
5770
mėnkė
Anonimas
5770
#10 Tai nereikia žiūrėt tiesiogiai į šį pasakymą...
Apsiverkit
5770
visi jus besirdziai
Anonimas
5770
Kaip galima atiduoti širdį? Jeigu atidavėte ,kaip jūs gyvenate? :)
Anonimas
5771
oj nezinai kaip db jaucios ;D i 10tuka!
Anonimas
5771
Buna, buna.. Tik ne man ^^
Anonimas
5771
turbut kad demotyvacija klysta...
Anonimas
5788
Dažniausiai niekas tos tavo širdies neprašo
Pykciurna
5789
kažkas artimo :))
Anonimas
5789
nereik kvailai but ir uz anaboliku vartojima ar stora pinigine sirdi duot...
Anonimas
5789
Ne kiekvienas. Aš atidaviau tam žmogui kuris galvoja apie mane , tiksliau taip pat atidavė man širdį :)
Anonimas
5790
kazka panasaus jau maciau... du kartus. :D Tik gal kitaip perfrazuota
Anonimas
5790
Sitas tikrai geras 10 balu !
|

