Pirisimenu, kaip man "Numb" kllipas patiko :D
|
Anonimas
5582
BeFree
5582
aisku yra.. pz
Anonimas
5582
Nesiklausiau..
Anonimas
5583
nupopsejo isvis jie :/
Anonimas
5583
turbut nera buve kvailesnes demotyvacijos kuria netycia ijungiau...
Anonimas
5583
NESIKLAUSIAU
Anonimas
5583
Mes visi juos mylim :D Nuo pat vaikystes...
Anonimas
5583
Nu tikrai ne mano megstamiausia grupe, bet visu dainu nesu praklauses.
monciuukas
5583
aš ir db klausau:D
|

