PATALPINTI

Turėkite kantrybės. - Penktadienį po pietų suprasite, kad gyventi vis dėlto gera.

2011.11.07 Anonimas
  • 155
12
Turėkite kantrybės.







anonimas 5343    
#10 del abieju
Nuotraukos nėra
Anonimas 5343    
del haros
Spameris 5343    
#3 #4 Labai jau paviršutiniški esate, ponai. Ar tikrai dėl alaus gyvenat ar vis dėlto dėl gero laiko, kurį praleidžiate gerdami tą alų su draugais?
Nuotraukos nėra
Anonimas 5343    
Sis penktadienis - geriausias metu diena. Skyrim ^^
Nuotraukos nėra
Anonimas 5343    
O taip, tikrai :)) Penktadieni prisigersim ir sedesim pamokose girti. Smagu :)
Nuotraukos nėra
Anonimas 5343    
simpsonai, kaip tai kas...
Nuotraukos nėra
Anonimas 5343    
o kas bus penktadieni po pietu?
Nuotraukos nėra
Anonimas 5343    
#4 Man taip pat, giminingoji siela. Ir nesvarbu ar pirmadienis, ar į paskaitas reikia...
anonimas 5344    
#3 dziaugiuos, kad gyvenime yra alaus ir tuo uztenka
Nuotraukos nėra
Anonimas 5344    
Kokie jūs visi pigūs. Duok laisvą dieną tai sielą parduos, o gavę laiko prašvaisto vėjais. Turėtumėtės megauti kiekviena gyvenimo teikiama smulkmena, nesvarbu ar tuo metu jūs mokykloje ar darbe, ar prie komo žiūrit demotyvacijas, ar sportuojat.
Nuotraukos nėra
Anonimas 5344    
uzskaitau
Nuotraukos nėra
Anonimas 5344    
jo ir nubega visi prie pc
Grįžti į viršų