PATALPINTI

Už viską, kas buvo. - Už viską, kas bus.

2011.04.11 15:22 Delloro
  • 3
3
Už viską, kas buvo.







Delloro 5554    
#1 nelabai is tos dainos
Delloro 5554    
#1 nelabai is ten
Nuotraukos nėra
Anonimas 5554    
Mes vėl susitikom po šitiek metų
Myleję tikeję ir tiek daug netekę.
Visur išsibarstę parėjom sugrįžom
Ir vyna aukojom uz tuos kurie liko
Uz tuos kurie myli uz tuos kurie laukia
Nors niekad ir nieko nera dar sulauke
Uz tuos kurie kencia uz tuos kurie isduoda
Uz ziupsni svelnumo ir sauja paguodos
Ir viskas kartojas tik lieka sekunde
Grįžti į viršų