PATALPINTI

Vaikinas : Ji karšta. Mergina : ji kekšė. - Mergina : Jis gražus. Vaikinas :Jis gėjus.

2010.12.09 Kubush
  • 389
27
Vaikinas : Ji karšta. Mergina : ji kekšė.







Nuotraukos nėra
Anonimas 5603    
Bet tai teisybe :D
Nuotraukos nėra
Anonimas 5616    
22# manau čia tema apie pavyda eina. Tarkim pana pavydi, kad sako va jin graži tai ji ir stumia ant jos tp kekšė ir pan :))))))
Nuotraukos nėra
Anonimas 5644    
#22 kodel butinai visi ir visos? cia tik taiklus pastebejimas apie daugeli vyru ir moteru nuomoniu, nesako gi kad visi
Nuotraukos nėra
Anonimas 5648    
Gryna teisybe :D
Nuotraukos nėra
Anonimas 5654    
#20 :D
Nuotraukos nėra
Anonimas 5654    
nesąmonė. ir ką šita demotyvacija norima pasakyti? kad gražūs bx visi gėjai, o gražios panelės kekšės? :)
Nuotraukos nėra
Anonimas 5654    
#7 pats ir susidegink, gėjum būti niekas nedraudžia
Nuotraukos nėra
Anonimas 5660    
#18 Kad tau nei vaidint nereikia...
Nuotraukos nėra
Anonimas 5665    
#18 kai vaidinsi, stenkis skinu kuo daugiau sutikt, tie mielai tau aprodys Vilniaus saligatvius , bordiurus..
Nuotraukos nėra
Anonimas 5667    
muahahaha. karnavale pediką vaidinsiu xD
Nuotraukos nėra
Anonimas 5673    
exactly !
Nuotraukos nėra
Anonimas 5674    
odin ras ne pidaras
Nuotraukos nėra
Anonimas 5674    
biski nesupratau bet px :)
Nuotraukos nėra
Anonimas 5674    
seip gejus sakai kai atroda kaip pydars o ne kai grazus.. ;]
Nuotraukos nėra
zuvutaukai 5674    
#11 tuom normalus, kad kiekvienam zmogui reikia seksualinio pasitenkinimo :) ir jau nebesvarbu ar tai vyras ar moteris, nuo ko susijaudina su tais ir duodasi
gretagreat28 5675    
tiksliai :D
Nuotraukos nėra
Anonimas 5675    
paaiškinkit kuom yra normalus aktas kai vienas vyras kitam į šiknaskylę kišą savo pimpalą?
garbane 5675    
#9 "kokia graži panelė" sakyti turėtum
Nuotraukos nėra
Anonimas 5675    
nu jai apisirenges su roziais batais roziniais rubais tai ka sakyt ir dar rjei elgias moteriskai tai ka sakyt?
Nuotraukos nėra
Anonimas 5675    
oi tie gejai niekadejai :D
Nuotraukos nėra
Anonimas 5675    
#4 Susidegink gejau.
Nuotraukos nėra
Anonimas 5675    
gejus uzdaryt ir usy ir padegt.
Nuotraukos nėra
Anonimas 5675    
Tiksliai nu :D
Nuotraukos nėra
Anonimas 5675    
O gėjus - blogai?

Šalin nacius!
Nuotraukos nėra
Anonimas 5675    
Maziau rupinkis kitais ;D Daugiau geju - daugiau laisvu panu ;D
Nuotraukos nėra
Anonimas 5675    
kekse tai gerai ;D bet gejus tai nekas :D
Nuotraukos nėra
Anonimas 5675    
Uzskaitom ;D
Grįžti į viršų