šitas geras...užskaitau xDD
Jau saulelė vėl atkopdama budino svietą...
5660
Šypsokis, ir pasaulis šypsosis kartu
5662
graudi tiesa.....
kartais reik iseiti,
5665
taip,reik iseit.bet kartais išėjus yra uždaromos durys ir nebera kur grįžt
Tėvai mums turbūt viską padarytų
5665
kvaila sakyti vaikui kad myli,kai yra geri pazymiai,o kai blogi,tai rekia.tada ir traumuoja vaika ir jam rodos,kad bus mylimas,kai gerai mokosi
Pagaliau aš namie...
5666
sios dienos savijauta....sad but true
Kai man liūdna - Tau linksma
5668
harmonija :)
-Mano darbas pats blogiausias!
5713
na..skaityt juk dar mokam,supratom 'komikso' veiksmą... :)
Nesakyk, kad aš pasikeičiau
5751
ooo taip,tikrai gera demo..bravo..labai teisingi žodžiai....kartais išgirstam "tu pasikeitei" nors galbūt nno žmogaus ne nepažinojom...
Vladimir Vysotsky
5752
yey ^^
Vladimir Vysotsky
5752
butu faina paklausyt tos dainos/......
Atgal1234567Pirmyn