#20 taip,tikrai tik emo savo tekstuose deda "xD"...
Tavo auksine logika
Grožis
5752
Kai pamatysi
5753
net issigandau pamacius xDDD
Nesvarbu, tu džiaugsies ar liūdesi.
5757
galbut.....
Antro karto
5757
pažiūrejau 3 minutes ir man užteko... ;S
apsiverkiau ir purtyt pradejo.......
Šypsena
5759
galbut xDDD
Vladimir Vysotsky
5759
ooooooo...visotskis.....bravo!!!!!
negirdejus kažkodel dainos apie ruzava suda,kas per daina?
Šypsena
5759
tikra tiesa.....kiti amžais šypsosi,ta šypsena net banali tampa.....
Geriau B**t Bybį nukirst
5759
foto tokia graži,galima buvo sukurt gerus žodžius..o čia..viska sudirbo autoriaus netike žodžiai
Kažkas yra paprasčiausiame apkabinime
5759
man labai graži demo..nors dalbut nevisai demotyvacija,bet labai geri žodžiai,taip vaikiškai miela,ir paveiksliukas liuks :)
Gyvenimas ne pasaka,
5759
pasakose-veikejai,artistai-scenoje,teatro pvz :)
Atgal12345678Pirmyn