PATALPINTI
gerai pavare..bet truputį šiurpoka....... bet tai kame domotyvacija????
su guminem pirstinem atitrauki katina ir taves nenupurto
siaubas.....blemba,koks debilas fotografuoja,kai katinas laidą graužia???o jei elektra nupurtys???...gi gelbet reiketu.... nebent elektros nera...bet blemba žiauru :s
Lenkija 5806
ai,va...dabar matau.....is pradžiu nepastebejau,nelabai tie ženkliukai matosi xD
nesamone...jaunimas turi ir didesniu problemu,nei negalet prisidegt cigaretes
Iliuzija 5806
jo,šitas geras.....xD man labai patiko
Liūdesys 5806
jep.....būna........o nuotrauka graži
Lenkija 5806
na,siaip galima rastatitikmenu su tarptautiniais žodžiais..... damski-damoms...... męski-men......
aplamai,tai veikia,eina taskai,bet tsvo nuoroda neveikia
#10 siaubas,kaip užknisot su savo tom nuorodom......
Grįžti į viršų