PATALPINTI
o kuo demotyvuoja tai,kad isvysi ju reakcija?
Draugai 5813
na,man bent jau foto yra graži...... o žodžius tai kitus galetum parinkt..nežinau,kad ir "vadinies draugu/o spjauni i mane,vos man nusisukus"
man jos sako,kad ji kekše,ir kiekvienam ima į burną
Tiesiog 5813
dieve,kokia gera demo......nuostabu
#6 sutinku! #10 manau buvo tureta omeny,kad dingtu visokios tokios pigios tuščiuos,beprasmes grupes kaip olia lia,o grižtu i sceną Foje
EMIGRANTAS 5813
už ką 72lt??
paskaičiau komentarus youtube....o pasirodo tai senas geras Panevėžys.....daba viskas aisku xDDDDDDD
siaubas.........proto biški truksta šiai merginai...kam stovet ir gincytis ir rodyt savo 'aukštą išprusimo lygi',negi nesupranta,kad varo ant jos.........idiote...gaila amn tokiu...bet....kaime tokios ir auga....
Grįžti į viršų