kodel jūs žiurint i kate,jei esme žodžiuose???
pff....šiaip keičia tavo realybe,nusiteiki teigiamai,tai ir gyvenimas lyg pro rozinius akinius
Teigiamas požiūris-
5810
Sunkiausia,
5810
ir man taip buvo.....
Kiekvienam
5810
buvo
Wash&go
5811
kieta sukuosena xDD
bet ta(tas) ir kaires ti maike ne taip užsidejo
Nes mes
5812
nebutu kuo didžiuotis,jei butume alaus slis ir pirmautume pagal isgerima......kaip ir savizudybem dižiuotis negalim....
bet nereik sakyt,kad mes patys didžiausi optimistai,kai to nera
Vienam džiaugtis liūdna
5812
nuotrauka šiaip graži,bet nelabai suderinta su žodžiais..bet šiaip neblogai...bet....
ne visada vienam džiaugtis liųdna...kartais ir vienam gerai
Mėgstu gyvenimą.
5812
mintis gera...aš irgi megstu gyvenimą(bet ne visada),bet tai kuo čia demotyvuoja?
51% sakys fake.
5812
nesamone kažkokia...pfff
Nes mes
5812
didžiausi optimistai?tik pirmaujam Europoj pagal savižudžių skaičių
Mano kaimynai klausosi geros muzikos
5812
mano kaimynam kartais tenka paklausyt geros muzikos xDDD
užskaitau
Atgal678910111213141516Pirmyn