o jei nesamone nupiešei?xDDD
šiaip,demo tokiu paveiksleliu buvo,ir ji žymiai geresne...o čia tekstas bullshit
Ka nupiesiai
5852
Kelionės į gamtą
5852
jo,būna visokių kadrų xD
Taip ir nespėjau pasakyti tėčiui,
5852
iš tiesų labai geras #5 komentaras.....
kas nesupranta,to man gaila,nes iš tiesų mes dažnai nepagalvojam,kokie mums brangūs žmonės ir nepasakom to...o vėliau būna per vėlu
Taip ir nespėjau pasakyti tėčiui,
5852
#3 prie ko čia žuvys?
Bartas Simpsonas
5853
ooooooo taip xDD
Ilgesys...
5853
tiesą sakanti demotyvacija.....
Kas bent kiek susitepa,
5854
visiška tiesa
Visi žmonės, kaip žmonės
5854
o pudros kiek ant snukio..... :s
Tiksliai numesta nuorūka sukelia gaisrą...
5854
buvo...bet vis tiek gera demo
OPTIMIZMAS
5854
jo,šitas geras xDDD
Atgal1314151617181920212223Pirmyn