PATALPINTI
aš tik paskaičius komentarus supratau kame čia bajeris xDDD
Bad xDDD
NAHUI 5855
o šitas vat geras
Kitas! 5855
jo,mačiau tą laidą xdD busiuke nera daugiau vaikinų,o jis vis tiek sako "kitas"...lol xDDD
Kolidorius 5855
LTsucks,tau dėmesio trūksta,kad čia šūdmaliauji??? reik sakyt "koridorius".kodel demotyvacija pavadinta "kolidorius"???
Motinystė 5858
manau,kad važiuotu
visiška tiesa
Motinystė 5858
gerai,kad yra dar žmonių,kurie sustoja,nes kiti tiesiai ir važiuotų,ar net gazą paspaustų...
kietai...xD +5
5858
tai Tu Lol,jei Tau kaledos dažniau nesi seksas.....pfff
Grįžti į viršų