# nu tipo mentai skundžiasi,kad jųmažos algos,o iš tiesų pažiūrek i jūreivį-jis su tapkem xD
Karininkai
5863
"Ctrl+V"
5863
parašyta ne "NOKIA" o "NOKLA"
Būkite atsargūs !
5863
o kaip šis ranku ženklas vadinasi?;p
ką google rašyt?
Draugės vyras - man ne vyras,
5863
messi negražus XD
o šitas wow ;p
Virtualusis bendravimas
5863
#4 vat čia tai gerulis xDDD
Kartais trūksta tik vieno žmogaus,
5863
kur jūs čia emo matot??
tos vadinamos "emo mintys" turi labai daug tiesos,jeigu ką...jūs čia robotiniai ir bejausmiai,na,taip,jie gal ir verkšlena del visokių nesąmonių,bet bent jau atvera gabaliuką jausmų
Ar galit mane priimti tokia(i) kokia(s) esu?
5863
jo...mačiau tą video...iš tiesų,kai pagalvoji,gi kiti ir to neturi,ka pats turi,ir dar skundies...
Arbatos pakelį galima mirkyti septynis kartus.
5863
xDDDDDD
Vos pradedėjus skraidyti,pasigirsta įkyrus balsas:
5863
oi,suprantu,ką tai reiškia xD
irgi sapnuose skraidau ;]
Drąsa
5863
sutinku
Atgal2122232425262728293031Pirmyn