Ir gan konkreciai :D
Vėžliukai nindzės - As sakiau, kad jie rūko žolę!
aisttye
5590
Anonimas
5629
Na pagal vežliukų mutantų nindzių dainelę: "Michaelangelo is a party dude" :D
Anonimas
5632
KOkia dar zole, shusi is ziurkeno daro :)))
Anonimas
5633
todėl, kad žolę, suaukit nesigilinę
Anonimas
5633
Kodėl būtent žolę?
Spameris
5633
Kodėl būtinai žolę?
Anonimas
5633
geras tas :)))))
Anonimas
5633
#6 Captain obivious
Anonimas
5633
#6 - savo intelektą menką megini parodyt? Negi manai, kad tik tu vienas matydamas šią demotyvaciją suvoki, jog ten ne "vėžliukai nindzės"? ;D
povilasq
5633
siaip ten garai, demo kazkur matyta(atrodo verydemotyvational.com) bet vistiek +
Anonimas
5633
#2 ZTH parase viska isskyrus tai, kad jis lopas
Anonimas
5633
AŠ sakau, kad tu žolę rūkau
Anonimas
5633
(Y)
Anonimas
5633
ė,ž,ū,ę naudoja bet be "š" parašė "Aš"
Mr.Gulbius
5633
Prajuokino :D
|

