#6 malonumas, atsipalaidaimas. all u need
Viena cigaretė tinkamu metu - geriau nei visi pasaulio idealai. — [E.M.Remarkas]
Anonimas
5357
Anonimas
5465
Nesupraskit visko tiesiogiai :)
Anonimas
5752
pati gereiausia demotyvacija ever !
Anonimas
5764
tai kad čia labai konteksto nėra. Remarkas rašė apie karą ir kareiviui, kuris rūkė prieš karą, cigaretė karo metu tikrai geriau nei visos pasaulio tiesos ;D
Anonimas
5768
Pritariu, labai gera demotyvacija.
Anonimas
5769
Ra bar bara traukia :D
Anonimas
5769
Hmm Remarkas .. Sarkastiškas filosofas ? :)
Anonimas
5769
Sugebėti mesti, geriau nei betkokia cigaretė betkokiu metu :]
Anonimas
5770
viiiiiisiska teisybe:))
Anonimas
5770
Rukiau, ir jums galiu pasakyti tik tiek - nieko gero :) Veliau suprasit, kad suda daret ir gailesites, nes negalesit ir sustot, aisku, cia jau nuo jusu valios priklauso :)
Anonimas
5770
O kur čia demotyvacija?
Anonimas
5770
Cukrini Ra bar ba ra ruko ;D
Anonimas
5770
#16 pritariu :D
Anonimas
5771
#25 labai gera knyga. patiko.
Anonimas
5772
#27 pritariu ;D
Er.
5772
#21 Reikia isbandyti viska, ka tau gyvenimas duoda, kad susidarytum nuomone ir galetum viska geriau vertinti..[kalbu ir apie pojucius, isgyvenimus, darbus, etc.]. Taciau tai, kaip ir visa kita, reikia daryti galvojant ir neperziangiant ribu..: ]
Anonimas
5772
Nerukantys sito jausmo niekada nesupras :))
cocoMeow
5773
Šita tobula ♥
Anonimas
5773
Is "Vakaru fronte nieko naujo". Rekomenduoju perskaityti:)
Anonimas
5773
Viena cigarete laiku ir gyveni dar trumpiau :D
OoS
5773
#20 Pasakei taip, lyg čia didžiausi gyvenimo nuodai būtų.
Anonimas
5773
#16 blmb reikes pabandyt
Anonimas
5773
#18 Jo gyveni tik viena karta tai reik butinai isbandyt parukyt, pasigert, pavartot amfetamina, ekstazi.
Anonimas
5774
cia tai tiesa!
Anonimas
5774
Nesu as priklausomas nuo cigareciu, galiu is tverti ir istveriu po 2 metus ne dumo, bet kartais pasitaiko progu kada tikrai yra gera ir malonu surukyta ta nelemta cigarete. Ir nereikia tu nesamoniu su "rukymas zudo", rukyti galima saikingai kaip ir vartoti alkoholi saikingai, kas kartais tikrai yra tik i nauda. Visgi gyveni tik viena karta.
Anonimas
5774
Na esme, tame kad Remarkas ismano, nes jis kariavo pirma pasaulinem kare, ir jam kartais cigarete buvo svarbiau,negu viskas kas kalbama, pries musi, ar per radija
Anonimas
5774
#10 skaite carro knyga, lengvas budas mesti rukyti :D ir as skaiciau, butent tokios pievos ten rasomos :D
Anonimas
5774
o blia.... tobula,bet nematau demotyvacijos
OoS
5774
#10 Kad tu bandai atmesti faktus, tai nereiškia, jog jie tampa neteisybe. Auka.
Jaded
5774
Visiška nesąmonė, rūkymas neturi jokios praktinės naudos, ir visi pasiteisinimai yra nieko verti.
Mirka
5774
Pagaliau atsirado žmogus, kuris bent jau parašo, kieno tai citata! ;]
Anonimas
5774
Eikit, durnas tas Spameris, ka jis ismano
Spameris
5774
Eikit, durnas tas remarkas, ką jis išmano
Anonimas
5776
sutiknku :)
Pykciurna
5776
kartais taip.
|

