Auga debiliuku karta , busimi bomzai .
Vieni gavo į skudurus aikštelėj - Kiti - už jos ribų
Anonimas
4569
AfigenasLT
4569
AfigenasLT
4569
Green street hooligans :D
Tomax
4569
Tai čia rytas ar žalgiris gavo į skudurus už aikštelės ribų?
Anonimas
4569
Lavonai tai žalgiriečiai, kurie aikštėje buvo sutrinti.
Anonimas
4569
wilno gavo i deze
Anonimas
4569
Jaunimas apskritai turi per daug laisvo laiko tai ir issidirbineja. Sueis po 20 metu galesit eit darbo ieskot patvory.
Anonimas
4569
ir jums tai nesa garbes? Matosi atsilikeliai....
Anonimas
4569
#4 myžniai ar nemyžniai. Kai 5-8 ant vieno puola... Bet aišku tu kietas, atsilaikytum ;)
Triniklis
4569
#3 Vistiek spėjo pora iškirsti nematai kad ant pievutės kaip lavonai guli :) O kiti myžniai dėjo į kojas nes bijojo kad ir jie lavonais taips...
Telecaster
4569
Tai kad ryto fanai pabėgo.
Anonimas
4569
bananu matyt :D
Negalibuti
4569
Ko šitos beždžionės nepasidalino? :D
|

