PATALPINTI

Vieni gavo į skudurus aikštelėj - Kiti - už jos ribų

2013.12.22 Agnushka
  • 13
13
zalgirio, ir, ryto, sirgaliu, mustynes,gatves, mustynes



Nuotraukos nėra
Anonimas 4569    
Auga debiliuku karta , busimi bomzai .
AfigenasLT 4569    
AfigenasLT 4569    
Green street hooligans :D
Tomax 4569    
Tai čia rytas ar žalgiris gavo į skudurus už aikštelės ribų?
Nuotraukos nėra
Anonimas 4569    
Lavonai tai žalgiriečiai, kurie aikštėje buvo sutrinti.
Nuotraukos nėra
Anonimas 4569    
wilno gavo i deze
Nuotraukos nėra
Anonimas 4569    
Jaunimas apskritai turi per daug laisvo laiko tai ir issidirbineja. Sueis po 20 metu galesit eit darbo ieskot patvory.
Nuotraukos nėra
Anonimas 4569    
ir jums tai nesa garbes? Matosi atsilikeliai....
Nuotraukos nėra
Anonimas 4569    
#4 myžniai ar nemyžniai. Kai 5-8 ant vieno puola... Bet aišku tu kietas, atsilaikytum ;)
Triniklis 4569    
#3 Vistiek spėjo pora iškirsti nematai kad ant pievutės kaip lavonai guli :) O kiti myžniai dėjo į kojas nes bijojo kad ir jie lavonais taips...
Nuotraukos nėra
Telecaster 4569    
Tai kad ryto fanai pabėgo.
Nuotraukos nėra
Anonimas 4569    
bananu matyt :D
Nuotraukos nėra
Negalibuti 4569    
Ko šitos beždžionės nepasidalino? :D
Grįžti į viršų