nevienitelis....bet geras
Vienintelis serialas - kurį pažiūrėdamas, nori patirti tą patį
Rapapa
4906
AlessaGillespie
4906
Jei kalba eitų apie Supernatural tai pritarčiau šiai minčiai. O dėl Lost.. esu mačius gal porą serijų, bet taip daugiau ir nežiūrėjau
Anonimas
4906
nera breaking bad kometaruos? matos nematet dar tikro serialo :D
Anonimas
4907
Pieviskas serialas, krc bukaprociu gauja, isgyvena lektuvo katastrofa tik tam, kad paskui tarpusavy del nesamoniu issiskerstu :D
Anonimas
4907
Arba ne
Anonimas
4907
jo jo, serialas kur zmonems skustis nerekia, nes plaukai neauga. ir kur storulis neturedamas ko valgyti nenumeta visiskai svorio.
Anonimas
4907
Tu greiciausiai butum zombiu
Anonimas
4907
Jo perziurejau kokius 3 kartus :) labai geras serialas labai itraukiantis,bet ji butina nuo pradziu ziureti .
Anonimas
4907
lost the best
Anonimas
4907
jo per tv neberodo?
Anonimas
4907
Aš tai dar ''Gyvi numirėliai" norėčiau išgyvent . :D
Anonimas
4909
Net nepalyginsi su lietuvišku šlamštu :)
|

