PATALPINTI

Vis dar nori tapti drifteriu?

2010.10.12 19:53 Anonimas
  • 5
13
drift





: drift


Nuotraukos nėra
Anonimas 4737    
vis dar noriu
Nuotraukos nėra
KrcZmogus 5562    
Noriu
Nuotraukos nėra
Anonimas 5580    
Taip, noriu.
Nuotraukos nėra
Anonimas 5714    
nzn, siaip skaiciau ;p
Nuotraukos nėra
tomasxx 5727    
Nuo kada jis sedi zonoje? jei nezinojai jis ruosiasi gryzti kitam sezonui ir lb daznai atvaziuoja paslysti i dvarkiemi ;)
Nuotraukos nėra
Anonimas 5732    
Tiesa, as apie tai, kad sitas zmogus gavo 5 metus :p
Nuotraukos nėra
Anonimas 5732    
ok, parodykit man savo nrm drifta? Paziuresiu :p
Nuotraukos nėra
Anonimas 5733    
Taip, noriu, ir ka tu man ? :D
Nuotraukos nėra
Anonimas 5733    
kiek per raly nukence neatsakingu zmobiu...
Nuotraukos nėra
Anonimas 5733    
Senesnės foto negalėjau atkast? :D Visi liko gyvi ir išsigydė.
Nuotraukos nėra
Anonimas 5733    
#2 mldc esi
o šiaip demo sux,jei vienas sufeilino,tai jau labai ne ok driftint? atsigauk,kūrėjau.
Nuotraukos nėra
Anonimas 5733    
Gali driftint su motociklu, taip tik pats save gali suzalot. Vien del to jis man priimtinese transporto priemone :)
Nuotraukos nėra
Anonimas 5733    
TAIP ! BBD uzmusiu viena kita :D bet busiu Drifteris, isvis ralistas :D ten daugiau KEGLIU
Grįžti į viršų