PATALPINTI

Visada atsimink, mažuli, kad jei parašiau su ';*' - Tai nereiškia, kad jaučiu Tau simpatija. :))

2011.04.30 21:25 aistukou
  • 6
3
Visada atsimink, mažuli, kad jei parašiau su ';*'







Nuotraukos nėra
Anonimas 5534    
'paršiau' LOL
Nuotraukos nėra
aistukou 5535    
#1 tai jau taip:D
bubis12345 5536    
jau tas ";*" merginom iprociu tapo turbut, kad visiem rasineja pagal sitos demo autore :D
Grįžti į viršų