restecpa
Visada gerbiau žmones, - kurie šypsosi net ir tada, kai turi daug priežasčių suklupti.
mirazas
5498
mirazas
5498
restecpa
Anonimas
5511
#2 O kas sakė, kad jie šypsosi apsimestinai? Čia ir yra sugebėjimas atlaikyt visus gyvenimo smūgius ir šypsotis, atrasti kuo džiaugtis.
Anonimas
5513
nesupratai demo 'mm'. cia turima omeny, kad tokiems žmonėms px kas nutinka ir jie vistiek randa gyvenime teigiamų dalykų, o net kad vaidina kaip tu supratai...
Anonimas
5514
; ))
povilasq
5515
aww, such a bulshit...
Teenagor
5515
tai gerai.
Anonimas
5515
aš tai tokių negerbiu, kurie apsimetinėja. Šypsena visko neišspręsi. O kas dėl kitų linksmumo, tai bullshit. Geriau nuoširdu negu apsimestinai linksma.
puukis4
5515
:)
|

