PATALPINTI

Visada norime turėti tai, - ko būtent tuo metu neturime

2011.08.28 kalabokas
  • 62
9
Visada norime turėti tai,







Nuotraukos nėra
Anonimas 5015    
4 nr graziausia :)
Nuotraukos nėra
Anonimas 5412    
kas ne denis tas lopas!!!!
Nuotraukos nėra
Anonimas 5413    
noreciau turet tiesesnius dantis :)
Nuotraukos nėra
Anonimas 5414    
ir mes norim kad tu išnyktum, bet įdomu ar yra tokių kurių nėra, bet norėtų būti...
Jeigu čia savižudybę atlikti nori, tai tu pasityčiosi iš tų, kurie mirė norėdami gyventi turėjo mirti, o tokiu atveju aš tavęs nekenčiu.
Gyvenk
Nuotraukos nėra
Anonimas 5414    
Norėčiau išnykt
Spartasaurus 5414    
#2 - #3 byby neduosiu :D
Nuotraukos nėra
Anonimas 5414    
#1 Atjungčiau tau internetą ;]
Kira 5414    
#1 galiu pagelbet ;D
Spartasaurus 5414    
noreciau nieko netureti :D
Grįžti į viršų