Pize, apsiverkit....
|
Anonimas
4973
Anonimas
5413
#5 cia demotyvaciju puslapis o ne nesamoniu
Punceka
5413
Koks man tolkas nardyt po šiukšlyną ir keiktis, kad nėra ką dėti į pagr psl per tokius balvonus kaip tu?
Punceka
5413
O kur čia nx demotyvacija?? Aš ir išvis nesupranti ant ko tai maunama?
Punceka
5413
Dar kartą įdėsi, ir užblokuosiu.
|

