PATALPINTI

Viskas tvarkoj - Tik flešiukas kažkoks keistas

2012.04.12 sOda
  • 43
7
Viskas tvarkoj







Nuotraukos nėra
Anonimas 5125    
#5 #6 Keistuoliai...
Nuotraukos nėra
Anonimas 5183    
mano flesas
Nuotraukos nėra
Anonimas 5184    
pas mane tox pats fleshas
Nuotraukos nėra
Anonimas 5184    
Aš noriu tokios pelės!
Nuotraukos nėra
Anonimas 5184    
Px mum
Nuotraukos nėra
Anonimas 5184    
Toks pat kaip mano pirmas ir vienintelis flash'iukas: Kingston DTI/256 :). Lygtais tada 80LTL kainavo.
Nuotraukos nėra
Anonimas 5184    
Paralineje visatoje taip iseina..
Grįžti į viršų