PATALPINTI

Visokie čia žemės drebėjimai, potvyniai, krizės... - O aš gal miego noriu

2011.08.11 gretchen
  • 347
5
katinas, miegas, krize, pasaulio, pabaiga







Kira 5429    
#4 Vistiek tas pats tik kad be visokiu morciu ir lytiniu audru.
Nuotraukos nėra
Anonimas 5429    
#3 O kai tave iškastruoja ? :)))
Nuotraukos nėra
Anonimas 5429    
Ble, kaip gerai but katinu. Miegi kiek nori, valgai kiek nori, durniu volioji kiek nori. Epic life.
Pirmyn 5429    
Labanakt
Wawe 5429    
tai eik ir miegok, kol stogas ant galvos neuzgriuvo.
Grįžti į viršų