PATALPINTI

Visual kei logika - Jei atrodo kaip mergina,ten yra vaikinas

2010.08.31 11:24 Kamiko
  • 6
8
Visual kei logika







Nuotraukos nėra
Anonimas 5525    
Albertai... Tau gal ku ku, kad savo kultūra domėtumėmės? Mes jos net neturime. Lietuva viską kopijuoja iš kitų šalių... Usagy Chii man taip pat JIS patinka.
Nuotraukos nėra
Anonimas 5583    
*nezinai
Nuotraukos nėra
Anonimas 5583    
''neverkit tiktai, geriau savo kultura dometumetes o ne butaforinaiais transvestitais ir popsine muzika kuri tokio pat lekstumo kaip YVA. ''
visu pirma - nezinau - nekalbek :) nesi klauses net , todel ir nemokyk kad ten popsas. Jeigu manai kad popsas tai muzika kuri grojama elektrinemis gitaromis, kuri yra tranki ir su ''screamo'' elementais - tada taip, cia popsas. Bet tiesiog nematau reikalo gaisint savo laika tokiom tundrom kaip tu ,kurie nezino bet visitiek dedasi ekspertais. Poor u.
Nuotraukos nėra
Anonimas 5584    
neverkit tiktai, geriau savo kultura dometumetes o ne butaforinaiais transvestitais ir popsine muzika kuri tokio pat lekstumo kaip YVA.
emiemi2 5584    
biški kvaila demo ;D
Nuotraukos nėra
Kamiko 5726    
#3 yeah,meh too :3
Nuotraukos nėra
UsagYchii 5759    
nu jo.... tiesa....!!!
P.S I love Hizaki <3
Nuotraukos nėra
Anonimas 5779    
Rado prie ko prikibti..
Grįžti į viršų