PATALPINTI

Vyko tarptautinis europos po*uistų čempionatas. - Lietuviam buvo ant tiek p* ,kad jie net neatvažiavo.

2010.09.17 narys
  • 616
44
Vyko tarptautinis europos po*uistų čempionatas.







Nuotraukos nėra
Anonimas 4666    
mes mokam padet ant daug ko :D
Nuotraukos nėra
Anonimas 5565    
#42 tu irgi
Nuotraukos nėra
Anonimas 5593    
pz durnius #18
Nuotraukos nėra
Edze 5601    
Geras :D
Nuotraukos nėra
Anonimas 5690    
tai mes ir laimejom cempionata :D
Nuotraukos nėra
Anonimas 5728    
Ooooo :D Edgaras :D
Nuotraukos nėra
Anonimas 5756    
Išblukusios spalvos.xD Man atrodo, kad čia blykstė.:D Ir šiaip, ko prie stolniko kabinėtis?? Gražus čiūvas, tik džiaugtis reik.:D
Nuotraukos nėra
Anonimas 5756    
vistiek netikras pinigas :)
Nuotraukos nėra
Anonimas 5757    
Grazus padirbtas stolnikas, paziurekit i jo spalvas, isblukusios.
Nuotraukos nėra
Anonimas 5757    
;D
Nuotraukos nėra
Anonimas 5757    
O man px
Nuotraukos nėra
Anonimas 5757    
gers;D
Nuotraukos nėra
fre4k 5757    
Pinigus deginti yra nusikaltimas... :)
Nuotraukos nėra
Anonimas 5758    
nu bl pabandykit jus padegint suzinosit;D cia kurva atsirado visokiausiu tipo mol specai su pinigais..;D padarykit tikra poxuistu cempionata ten bus linksmiau;D
Nuotraukos nėra
Anonimas 5758    
krc taip kas dar pasakys kad fake su tuo galiu iskart susitikt ir jam jibala izdauzyt..taip kad mariau bronikovski zavali savo jibala nes net neisivaizduoji ant kiek man px viskas gali but ir cia ne Fake!!!! jus manot kad jum px??? o vat man px kad jum px!!!;D
Nuotraukos nėra
Anonimas 5758    
Šitas geras xD
Cinema 5758    
Tagi galima nevisa sudegint kupiura ,o iki tu juosteliu ir poto nunesi i banka ir eina iskeist i nauja. ;D
Nuotraukos nėra
Anonimas 5758    
#29 :D :D :D :D
Nuotraukos nėra
Anonimas 5758    
#26 Čia tu durnius ,jeigu nežinai ,jog galima atsispausdinti 100LT kupiurą .
Nuotraukos nėra
Anonimas 5758    
pz... į dometyvacijas anekdotus pradėjo dėt.. atsigaukit žmonės!
Nuotraukos nėra
Anonimas 5758    
KA CIA GRIBAUJI KOKS DAR BL FOTO SOPA
Nuotraukos nėra
Anonimas 5758    
pats buvau atsiprintines ir ph, paaukociau fotkei:D bet smagiai paprikolint mieste su tais litais galig
Keksas 5758    
Bent cia neturim konkurentu:D
Nuotraukos nėra
Anonimas 5759    
eikit jūs raba.rbarai turint kupiūros 2/3 galima išsikeist į normalią
Nuotraukos nėra
Anonimas 5759    
Pizdinkit nachui babausiai
Nuotraukos nėra
Anonimas 5759    
Vyko tarptautinis pochuistų čempionatas
Lietuviai užėmė pirmą vietą,nes jiem buvo ant tiek pochui,jog nė nepasirodė..Šitoks anekdotas
Nuotraukos nėra
Anonimas 5759    
#14 tu dx?:D 4 ir 2 teigemi
Boruzee 5759    
#14 0 yra neutralus skaičius. Nei teigiamas nei neigiamas. :)
Nuotraukos nėra
Anonimas 5759    
:D
Nuotraukos nėra
Anonimas 5759    
cha gerulis :D :D
Nuotraukos nėra
Anonimas 5759    
#-4 #-3 #-2 #0 idomiai cia , neigiami skaiciai atsirado :D
Nuotraukos nėra
Anonimas 5759    
:D
Nuotraukos nėra
Anonimas 5759    
anglijos lietuvis..
Nuotraukos nėra
Anonimas 5759    
Senas bet geras ;D
Nuotraukos nėra
Anonimas 5759    
px visai
Nuotraukos nėra
Anonimas 5759    
#6 tipo tu sukurei ji?
Nuotraukos nėra
Anonimas 5759    
duotų man geriau tą šimtinę :(((
Nuotraukos nėra
Anonimas 5759    
#6 Užskaitau :D
Nuotraukos nėra
Anonimas 5759    
jei kiekviena karta, kai girdziu sita bajeri gauciau bent po lita....
Nuotraukos nėra
Anonimas 5759    
nuzude
Leezash 5759    
Jo, sitas geras xD
Nuotraukos nėra
Anonimas 5759    
;D
Nuotraukos nėra
Anonimas 5759    
Va čia tai pzzda ;D vertas 1 vietos.; D
Nuotraukos nėra
Anonimas 5759    
;D
Grįžti į viršų