PATALPINTI

Vyrai atleidžia ir užmiršta - Moterys - tik atleidžia

2010.12.13 kupidonas
  • 158
18
Vyrai atleidžia ir užmiršta







Nuotraukos nėra
Anonimas 5060    
Tiesos tame yra...
Nuotraukos nėra
Anonimas 5666    
manau ,kad kaip tik vyrai nepamiršta. tiesiog laikom viską savy. gal čia ir ne koks pavyzdys,bet nei mano tėvas,nei buvęs patėvis dar neužmiršo mano mamos
Nuotraukos nėra
Anonimas 5668    
Skaudu, bet tiesa... Jie gan greitai sugeba viską pamiršti, netgi visas tas akimirkas, kurios atrodė neįkainojamos ir niekada nesibaigs, o vat moterys gyvena dar ilgai tais prisiminimais, kurie niekaip nesiliauja kankinę... Beto moterys yra per daug geros ir gali daug ką atleisti, jei tikrai labai myli.
Nuotraukos nėra
Anonimas 5668    
#13 pritariu
Nuotraukos nėra
Anonimas 5668    
Pritariu sdf
Nuotraukos nėra
Anonimas 5668    
drisciau papriestaraut... moterys labiau yra linkusios pamirst ir atleidinet.... vyrai kad ir "atleidzia" jie niekada nepamirsta ir viduj laiko visa tai ilgai ilgai...
Nuotraukos nėra
Anonimas 5670    
Nu yra ir teisybes :D
Nuotraukos nėra
Anonimas 5672    
Niekada mes neuzmirstam.

Tai demotyvacija nieko verta...
Nuotraukos nėra
Anonimas 5673    
Never forgive, never forget.
Nuotraukos nėra
Anonimas 5673    
Krv debiles.. ;D
Nuotraukos nėra
Anonimas 5673    
šūdas
justyte223 5673    
jo dazneusiai taip bet kartais priklauso nuo zmogaus
Nuotraukos nėra
Anonimas 5673    
tikrai ne...
Nuotraukos nėra
fre4k 5673    
hahaha.. ce koke nesamone.. viskas nuo zmogaus priklauso gi.. neturi reiksmes ar vyras ar moteris...
mira96 5673    
isdalies tiesa. gal ir neuzmirsta, tai priklauso nuo situacijos.. ;)
Nuotraukos nėra
Anonimas 5673    
moteris eina ***
Nuotraukos nėra
Anonimas 5673    
Tai nedarykit taip kad reiktu atleist
Nuotraukos nėra
Anonimas 5673    
Dusk sunies sude. Jau BUVO!
Grįžti į viršų