nice xD
Vyrai gyvena geriau negu moterys, - visų pirma - vėliau veda, o visų antra - anksčiau miršta.
Anonimas
5850
Anonimas
5868
moteris yra stabdziai, be stabdziu mes atsitrenktumeme
Anonimas
5870
#3 nusipirk tada ieskok :D kartais padeda :D
cloudmaker
5871
Va man į skaudžią vietą - visus namus baigiu aukšyt kojom apverst, kad rasčiau raudoną kaklaraištį :(
Mirka
5873
:D Gerai pasakyta :) +5
Aspire
5874
true :D we rule the world, nors be zmonos gyvent negaleciau :D
|

