PATALPINTI

Yra tik du žmonių tipai - tie, kurie kažką kuria ir tie, kurie VISKĄ griauna.

2010.12.25 16:41 muttis
  • 2
1
griauti,papludimys







Nuotraukos nėra
Anonimas 5658    
xD
Grįžti į viršų