nepaėmėt niekada lochai cha cha
Žalgiriniai - Kad ir kaip tai jums nepatiktų, bet Eurolygą imsim mes!
Anonimas
457
Anonimas
457
nepaėmėt niekada lochai cha cha
Anonimas
4640
nustokit gi kariaut jopsikmat.. koks skirtumas gi
Anonimas
4644
Pirma bent i top8 patekit :D
Anonimas
4645
statyba eilini karta pasikraus nuo visu ir vel kitais metais gales teletabiu lygoj lost :D
Anonimas
4645
o portugalai prakalbo sekmes jums nevykeliai
Anonimas
4645
aha, pasvajokit rytiniai :D
Anonimas
4645
ir tebunie prasideda durni kaunieciu izeidimai su lenkais ir rusais.
Anonimas
4645
idomu kokis vaikas sugalvojo toki suda.negaliu jau visai niekur komentaru skaityt,ten kur rytas ir zalgiris.ten dauguma komentatoriu lavonai.ble dziukites kad turim dvi omandas tarp geriausiu eurolygoj.ir sirkim uz jas.o ne vieni kitiem ciulpt siulykit.vaikai suaukit galu gale. . .
Aquanities
4645
Idomu kokia ged padarytu lietuvai :D
Anonimas
4645
Tik ižengsit į Eurolyga prieš visus pralaimėsit lenkai!!!!
Anonimas
4645
go home, rytfaniai, you're drunk...
Anonimas
4645
Neberaganėkit velniai..
Anonimas
4645
nu bet cia ir geras :D Rytas imtu eurolyga... svajone lik sveika, rytfaniai.
-Dee
4645
Šiemiat Žalgiriui sakyčiau: Chujne, nelabai gera komanda surinko.
|

