PATALPINTI
Prisijungti
PRISIJUNGTI
Prisiminti mane
arba
zalgiris28
:
:
#85210
:
0
:
2
:
3
:
0
:
3
(2)
(3)
(0)
(3)
Po 5 metų
5411
Geriau atiduodam vilniu ne lenkam, o rusam, pasiimam kaliningrada, visus lietuvius vilniecius perkraustom ten, o visus kaliningrado rusus i vilniu, ir bus visiem gerai
Yra filmų, kuriuos norėčiau pamiršti,
5430
Geriausias filmas mano manymu yra sindlerio sarasas, to pabegimas is sausanko yra 2 vietoj
Kol vieni galvoja Europos krepšinio čempionato
5431
rugsejo 11
Grįžti į viršų