PATALPINTI
Po 5 metų 5411
Geriau atiduodam vilniu ne lenkam, o rusam, pasiimam kaliningrada, visus lietuvius vilniecius perkraustom ten, o visus kaliningrado rusus i vilniu, ir bus visiem gerai
Geriausias filmas mano manymu yra sindlerio sarasas, to pabegimas is sausanko yra 2 vietoj
Grįžti į viršų