Pzdc. ;p
Žiūrėk, mama, - radau kelią į Ameriką
Anonimas
5644
Anonimas
5647
#17, Skaudėjo?
Anonimas
5652
:D
Anonimas
5652
as gejus :P
AziTroXx
5652
Nuzude :D
Anonimas
5655
15# tėtis jau ''Amerikoj'' ;D
kiki17
5655
nx, kai ka prisiminaiu.. :D gerule ft ir zodziaii...bet kode ne teti ? ?
Vai2kas
5655
suudas plaukia! ;D
Anonimas
5655
Nesuprantu, kuo jis džiaugiasi? Tuo, kad jis "rado kelią į ameriką", ar, kad "rado kelią iki kakučio"? :)
Rocknroll
5656
ciukcia
Anonimas
5656
#5 Oj blia.... pas kai ka pastabumas nerealus :))))
Anonimas
5656
#2 susidegink
Anonimas
5656
#5 pyzdec rimtai sudai plaukioja :D
Anonimas
5656
#5 užskaitau xD
Anonimas
5656
Jie čia slėpynes žaidžia :D
povilasq
5656
#2 pats tu bl asilas iš fermos išvarytas... akis prasitrynk, tokia ir turi būt demotyvacija.
Anonimas
5656
ten šūdas dešiniam kampe apačioj?:D
Anonimas
5656
:D
Anonimas
5656
Fermeri, a taisykles esi kada skaitęs???
Hug
5656
koks laimingas :D
|

