#10 Kaip? Per vinis ir pūkus?
Žmonės, kurie turi bendrų prisiminimų - Niekuomet negali būti svetimi.
Anonimas
4925
Anonimas
5338
karta nusipirkes kilograma bananu priverciau boba pasidaryti ketvirta skyle.pavyko!
Anonimas
5442
ahhhh dont cry me an ocean...
Anonimas
5448
Pritari siai minciai
Anonimas
5473
pasirodo gali ir dar kaip gali.: ))
kazkas
5476
Dar ir kaip gali
Anonimas
5490
#2 povilai, nuzudei ;D
Anonimas
5491
#2 :D
Anonimas
5493
gali gali
povilasq
5493
joooa, prisimenu kai su daugybe zmoniu vienu truliku vaziavom, tada lyt pradejo ir visi pro langus ziurejom... dabar mes tokie artimi kad bbd...
Anonimas
5494
dar ir kaip gali
|

