PATALPINTI

Žmonės sakantys kad esi pasikėlęs nemeluoja.. - Nes jie Tau yra per žemai

2010.09.17 myga
  • 42
13
Žmonės sakantys kad esi pasikėlęs nemeluoja..







Nuotraukos nėra
Eufis 5566    
#9 #11 o gal, BENT iš po frazės "tu pasikėlęs", žmonės pažvelgtų labiau į save ir pagaliau pamatytų kokius besparnius erelius jie vaidina. Idealistinis požiūris, kurio niekuomet nesulauksim. Ir neturim, kad matytume, ko mums reikia ir ne.
Nuotraukos nėra
Anonimas 5760    
Tsss... nesamone. mane irgi daug kas vadina pasikelus... so? Nei as pasikelus,nei ka tiesiog nebendrauju su tais,su kuriais nenoriu bendraut ir sakau viska i tiesiai sviesiai i akisi.Ir tai vadinasi zmogus pasikeles? Issiaiskinti visu pirma reiketu,kas yra pasikelimas... Debilizmas kazkoks..
Nuotraukos nėra
Anonimas 5760    
#9 teisingai
Nuotraukos nėra
Anonimas 5761    
Vaaaaaaaalink durne
Nuotraukos nėra
myga 5761    
#7 kiekvienas skirtingas, skirtinga ir nuomonė :) O aš manau kad vien pasakymas žmogui, kad jis yra pasikėlęs, nusmugdina pasakiusįjį į labai žemą lygi ;)
Nuotraukos nėra
Anonimas 5761    
Saule as uz tave auksciau lygiu ,.!.,
Nuotraukos nėra
Anonimas 5761    
nesamone,negalima skirstyti zmoniu lygiais,galiu pasakyt tas kuris taip masto yra labai zemai.. :)
Nuotraukos nėra
Anonimas 5761    
ziauru....
Nuotraukos nėra
myga 5761    
Aš tiesą parašiau :D
Nuotraukos nėra
Anonimas 5761    
Pasikelusi pana parase sita xD
legal 5761    
Egoisto mintis ;D
Nuotraukos nėra
Anonimas 5761    
kazkokes keksytes prades demo det pz jau daros ;D
Nuotraukos nėra
Anonimas 5761    
jau kokia nesamone :D
Grįžti į viršų