;D
|
Lijanelea911
5777
Anonimas
5788
bet tokios nera
GeeGee
5790
kopija! jau buvo toks "o manem kad gims mergaite" veliau pats pirmas komentaras "o gime byberis". as tiksliai nepamenu ar taip, bet vistiek kopija
Anonimas
5793
niekas cia nekopijuota
Anonimas
5794
nukopijuotas komentaras ir demo
Anonimas
5794
pats tu apgailetinas ,nieko niekur as nekopijavau
Anonimas
5794
nukopijavo komentarą ir padarė demo, apgailėtina
Anonimas
5795
Beeelekas :D !
p0rtugalas
5800
hehe. Teisybe ;D
Anonimas
5800
Geras ;D
Anonimas
5800
#9 tame ir esme kad suklydo ;D
Anonimas
5801
Mmm, pavydžiu Bieber'iui tokio kambario ... ;D
Anonimas
5801
Nedidelis ir skirtumas,ar mergaite,ar Bieberis
Anonimas
5801
Bet rimtai pagrįskit ;] mūtu malonu išgirst .
gretagreat28
5802
Reikejo rasyt: sake kad gims berniukas :D
Anonimas
5802
sunki vaikystė, daug rožinės spalvos ir augintinis - jorkšyro terjeras...
Anonimas
5802
Uzpiso tas bieberis, visur tik ji prikisinejat, matyt #2 tau jis patinka..
Anonimas
5802
Nesamone...
|

