Prisimenu kaip man taip darė, o juokinga, nes dabar sesei taip darau :D. Ech, greitai tas laikas eina...
Jei tai pameni, - tavo vaikystė buvo nereali
Anonimas
5153
Anonimas
5211
Man ir dabar daro
Anonimas
5211
o taip... pamenu... :)
Anonimas
5211
man taip mama darydavo
Anonimas
5211
O Taip : DDDD
Anonimas
5212
#8 xD
XciclonX
5212
#5 #7 jei taip darėt jūsų vaikystė buvo nereali :)
Anonimas
5212
#6 ostyk kabancius idiote tu
Anonimas
5212
Aš jau turiu 2000 Fb Creditų. Visi norintys gauti kreditų nemokamai spaudžiam čia... prikoliukas.lt/kreditai
Anonimas
5212
#4 eik paverksi i kampa myzniau
Anonimas
5212
Užp*spt su savo tom nerealiom vaikystėm, vienas sugalvojo, o penkiolika dabar kartoja...
Anonimas
5212
kas cia yra vapsie?
Anonimas
5212
mano vaikyste nereali :D mama taip db sesei daro :)
Anonimas
5212
neatsimenu
|

