Prieš gėrio jėgas

3, pasaulinis, karas







ZIBUTIS 5551    
Man atrodo, kad si karta gerio jegoms batai :D
Spunkyz 5553    
#13 jaučiuosi pagerbta, kad iš visų nusijuokusiųjų iš šios demo išsirinkai mane ;D tik, kodėl?:D
Nuotraukos nėra
Anonimas 5553    
:D LIKE
Nuotraukos nėra
Anonimas 5553    
Bjaurybės.
CRONUS 5554    
Čia jei kas nepastebėjo, tai atsakas į www.demotyvacija.lt/tamsos-armija-1380945.html :)
Nuotraukos nėra
Anonimas 5554    
:D
Nuotraukos nėra
Anonimas 5555    
kai prajuokino :D
Nuotraukos nėra
sasafeda 5555    
Nuotraukos nėra
Arkangelas 5555    
Gėrio jėgos turi laisvę, bet atrodo, lyg bijotų. Blogio armija nieko nebijo, tik gaila, jie įkalinti :)
Nuotraukos nėra
Anonimas 5556    
pz tika i cha idejo jau cia yra... -.-
Kira 5556    
Catnarokas prasideda!!! D:
Nuotraukos nėra
Anonimas 5556    
#4 To kovotum prieš blogiečius, tai kažin, ar išsišieptum.
Teenagor 5556    
chi :)
Nuotraukos nėra
Anonimas 5556    
#8 you are very welcome, lieutenant sarcasm.
Nuotraukos nėra
Anonimas 5556    
#8 you are very welcome, lieutenant sarcasm.
nika 5556    
nice :D bet as uz sunis!!!
Nuotraukos nėra
Anonimas 5556    
#2 thank you, captain obvious.
blizgancioji 5556    
longcat vs tacgnol. epic battle since birth.
Nuotraukos nėra
Anonimas 5556    
kad man tas vidurinis is baltuju atrodo daug piktesnis negu bet kuris is juoduju://
Ex02r 5556    
aww kokie mieliaukai :*~~~

Laukiam tokiu debiliškų daunų komentarų.
Spunkyz 5556    
3 pasaulinis karas xD
#2 pats pasivadinsi ar nori sužinot kas toks esi?
sima48 5556    
kat tos "gerio jegos" keistai ziuri ... as ju pasisaugociau
Nuotraukos nėra
Anonimas 5556    
jeigu kas nesupratot, tai juodi katinai yra blogieciai, o balti - gerieciai.
Nesa 5556    
Like ;D
Grįžti į viršų