Ugdau valią. - Nenoriu, bet geriu.

2010.09.15 sipnuw
  • 108
7
alkoholis,pijokas,valia,alkocholikas







Nuotraukos nėra
Anonimas 5704    
va gaba ir kristina geria degtine nuo 13 metu, taip negailma gerti
Nuotraukos nėra
Anonimas 5733    
Turėtų būt Noriu ir geriu. FAIL
Nuotraukos nėra
sipnuw 5762    
Grazi vaikyste tavo buvo, Algirdai:D
Nuotraukos nėra
Anonimas 5762    
#1 Oho ;D :D :D
Nuotraukos nėra
Anonimas 5762    
whahaha :D
Nuotraukos nėra
Anonimas 5762    
www.youtube.com/watch?v=aD_C4KJvt4A čia ne ta valia. Čia ne vAlia, o valia... ;>>
Nuotraukos nėra
Anonimas 5763    
as panasiai darydavau 13 metu :D
Grįžti į viršų