Rugsėjo pirma - naujas telefas su touch screen, dabar būsiu kietas.

2010.08.30 20:40 Razarix
  • 5
8
mobilioji, rysio, preimone, atemus, kvadratu,amfetaminas







Nuotraukos nėra
Anonimas 4542    
Ir kiek tau metu??#7
Nuotraukos nėra
Anonimas 5382    
O, tokį patį turiu. :D
robhertytute 5780    
#4 :D nicee
Nuotraukos nėra
MarTiNi 5780    
Sitas geras. Mldc.
Nuotraukos nėra
Anonimas 5780    
Būtent... La Fleur... :PP~
Spameris 5780    
O aš su savo atsilupeliu nokia, kurio net modelio nežinau, nes seniai tokie neegzistuoja : /
Nuotraukos nėra
Happys 5780    
Patiko, gera demotyvacija.
Nuotraukos nėra
Anonimas 5780    
kaip pirstu i aki ;)
Grįžti į viršų