Ar pamenat šitai ?

2011.03.20 zuzizuzi
  • 609
43
anketa,prisiminti,pamenat,sitai,draugai,klausimai,piesinukas,tekstas







Nuotraukos nėra
Anonimas 5203    
taip
Nuotraukos nėra
Anonimas 5221    
Pirmieji socialiniai tinklapiai, o tiek mum nedaug buvo iki facebooko lygio. :D
Nuotraukos nėra
Anonimas 5567    
#29 :D
Nuotraukos nėra
Anonimas 5572    
dar ir dbr turiu ;D
gretagreat28 5574    
oj oj oj.. da turiu daug tokiu :D
Nuotraukos nėra
Anonimas 5574    
nu joooo cia gera uzminet :D:D
Nuotraukos nėra
Anonimas 5574    
joo. Atminimas ne vežimas - pora žodžiu ir gana. tokius eilėraštukus kai varydavom :D
Nuotraukos nėra
Anonimas 5575    
Iš pradžių nesupratau, kas čia. Turbūt dėl to, kad kai aš pildžiau niekas kaime neturėjo, kur atsispausdint, hence rašydavo ranka :D

Marius
AlusDraugas 5575    
Ne anketa vadinosi o kazkaip kitaip... nebepamenu.. nu bet kazkas panasaus :)
Nuotraukos nėra
Anonimas 5575    
aw kaip miela :)
Nuotraukos nėra
ispanas777 5575    
to Artūras Bendžius
O tai vezimas daug zodziu turi?
Nuotraukos nėra
Anonimas 5575    
ohh kaip senai..x)
Nuotraukos nėra
Anonimas 5575    
TAI NE BLIAT.
Nuotraukos nėra
Anonimas 5576    
atsimenu vis darydavau naują, ir sakydavau kad jis jau tikrai paskutinis, kad aš jį "išsaugosiu" :D
Nuotraukos nėra
Anonimas 5576    
#28 O koks tavo ats budavo?
Nuotraukos nėra
Anonimas 5576    
Ooo taip, pamenu :D tik kad klausimai budavo daug poshlesni pvz : paciulptum Rokuciui uz 10lt ? :D ir pan.
Nuotraukos nėra
Anonimas 5576    
Prisimenu. :) Net klijuodavau tuos atminimų lapus kur anketų atsakymai, kad niekas nežinotų ką rašė kiti. :D Tai turiu vieną iš pradinės laikų (trečios klasės) ir vieną iš kokios 5 ar 6 klasės. :)
Nuotraukos nėra
Anonimas 5576    
aha ;D bet krc, man dave uzpildyt as issinesiau namo ir poto vis uzmirsdavau atiduot ir niekas nepasigesdavo ir neprasydavo ir taip apskritai uzmirso ;D turiu gal 4 ar 3. nu aisku dabar jie arba stalciuj kazkur arba vapse pasimete nezinau
Nuotraukos nėra
Anonimas 5576    
atminimas ne vezimas pora zodziu ir gana
Fanatikeee 5576    
turiu dvi ;D
Teenagor 5576    
tokių nedariau, bet pats tai ne vieną tokį gavau :D. +
MindziuX 5576    
Turėjau gal kokias 4 ir visas praganiau xD
Nuotraukos nėra
pocket 5576    
Jazau, aš atsimenu, visokių šūstrų klausimų prikurdavau;D
Nuotraukos nėra
Anonimas 5576    
Che che :D Prisimenu pradinese klasese buvo kazkas panasaus :)
Influence 5576    
Turejo kazkokia dura ta sasiuvini, bet jei duodavo uzpildyt tai tik pasilazdavodavom.
Nuotraukos nėra
Anonimas 5576    
o dieve, kaip man patikdavo pildyt sitas anketas. :D
Nuotraukos nėra
Anonimas 5576    
Forever alone :(
Nuotraukos nėra
Anonimas 5576    
Turėjau...:D Kokioj 4-5 klasėj darydavom tas anketas :D Išmečiau visus tuos sasvinius ;( Ir dar atsimenu darydavom tuos "be Kūčių nekišk nagučių" :D
Nuotraukos nėra
Anonimas 5576    
pirma karta gyvenime matau :)
Nuotraukos nėra
Anonimas 5576    
atminimas ne vežimas pora žodžių ir gana :D
Nuotraukos nėra
imi 5576    
viena karta buvau sugalvojus 100klausimu :D
Vanagas 5576    
ir?
Nuotraukos nėra
Anonimas 5576    
#3 Aš neturėjau. So what? Bet pildydavau kitų iki išprotėjimo.
Nuotraukos nėra
Anonimas 5576    
#5-visada taip ;D
Nuotraukos nėra
Anonimas 5576    
Nuotraukos nėra
Anonimas 5576    
as turejau belekiek bet ismeciau : D siaip gaila, db va paskaitineciau :}}}...
povilasq 5576    
#2 Forever alone...
same shit to me :(
Tipo 5576    
Savo neturėjau.. Bet pildžiau kitų... Kur reikėdavo parašyt "Ką myli"? parašydavau to sąsiuvinio sąvininkės varda :D
Nuotraukos nėra
Anonimas 5577    
mano svajone : nesakysiu nes neissipildys :D
damn_ 5577    
man tai gaila, kad neišsaugojau, blm >.<
Nuotraukos nėra
Anonimas 5578    
ir kas neturejo tokio sasiuvinio, va kur klausimas =)
CRONUS 5578    
Pirmą kartą matau :D Neturiu draugų :(
Nuotraukos nėra
Happy147 5578    
Labai gerai atsimenu, dar turiu gal kokius 3 atminimus. :D
Grįžti į viršų