ir baigsis - norejau kaip geriau, o gavosi kaip visada...
Anonymous skelbia karą ISIS - - "mes esame stirpresni, nei jus ir jusu žiaurumas mus tik sustiprina"
Anonimas
3864
Vardaskardas
3868
anonymos tai nevykeliai slepiantis veidus po kaukem
Anonimas
3871
Cia ziuriu dalis komentaru su tuo sarkazmu jau baigia uzpist man, dejuokit dejuokit kol ir cia ateis ir pasprogdins jusu seimas, artimuosius bei gimines. Jau tegul tie kompiuterastai kazka padaro, nors ir nedidele dali, bet tegul suranda visokius arabu isigymelius. Idomu kokia dalis is jusu matet facebooke pries kelis menesius kaip tiesiogiai vienam galva nukirto? Pesimistai..
Anonimas
3872
O taip, dabar ISIS tikrai pzdc... Būtų juokinga, jeigu nebūtų graudu.
Anonimas
3872
Siaip tai ISIS uzdirba pinigu is prekybos internetu (vergai, ikaitai, nafta ir t.t.) Todel isjungus ju prekiavietes juos ivarysim i bada.
pfd
3872
Ramo trūksta :D
pfd
3872
Na kompiuterastų karas labai lėtas :D
Anonimas
3873
Jie jau nuo pavasario jiems karą skelbia...
Anonimas
3873
ISIS pasaulinė organizacija kurios nariai visam pasaulyje ir jie tik internetu ir bendrauja ir viska organizuoja.#2 O ne pašto balandžiais
Anonimas
3873
#2 O kaip tu manai iš kokių lėšų jie tuos kalašnikovus senus perka? Viskas šiais laikais per kompiuterius sukasi :)
Anonimas
3873
patink man chebrike... smaukit tuos isgamas..
Anonimas
3873
patink man chebrike... smaukit tuos isgamas..
Anonimas
3873
gayyyyyyyy
Anonimas
3873
Juokinga... Tikrai...
Anonimas
3873
sutinku su #2. Atakuos tuos, kurie ir taip nieko nedaro su tais kompais, tik kartais kąnors parašinėja. jokių duombazių nekaupia.
Anonimas
3873
oho dabar turbut uzmetys kompiuteriniais virusais teroristu medines trobas ir senus kalasnikovus, ziauriai naudinga...
Anonimas
3873
mldc senai juos reikėjo.
|

