jei nemokat naudotis, tai jau jusu beda...
|
Anonimas
5714
Anonimas
5763
lopai esat ir nesuprantat, krv kaimieciai nx
Corleone
5872
NUzude! :D Gryna tiesa :D
Corleone
5872
NUzude! :D gryna tiesa :D
Anonimas
5905
#4 amen!
Anonimas
5909
Jeigu ka tai cia ne e-bilietui, o taloneliam kurie greitai bus ivesti elektroniniai.. ta prasme kaip Latvijoje buvo, perbrauki kortele ir skaitosi tu pazymejai "taloneli" elektronini. :D
Anonimas
5909
So true.
|

