Uoj :D Tik pamačiau-lūžau :D Gerulis xD
Paskutinis juokas, - paprastai būna pats linksmiausias
Anonimas
5006
DonasAmbrionas
5704
cia jau galima pasakyti virs visko
Anonimas
5720
priesinosi, rankose laikydamas pimpala :D
Anonimas
5729
#16 gali sulaikyt , nes čia yra įžeidimas pareigūno, ir tuo pačiu viešosios tvarko pažeidimas. O sulaikant jie gali pasakyti kad jis priešinosi.
Rabarbariukas
5782
#18 neskiria zmones ka padarysi. :D 1.3.1.2
Dovi..
5782
normaaaaliai :D
Anonimas
5784
cool
Anonimas
5791
#21 - nice
Anonimas
5802
drasuolis
Anonimas
5809
cia jau isnaglejimas :D
Anonimas
5820
gera demo
Anonimas
5822
jis jau guletu po mano kojom apsimyzes
Anonimas
5822
ir man pasiriodė nachuja čia afa? acab jo, bet afa nepadėlu, nebent dėl arafatkės.
Anonimas
5822
#3 prie ko ce afa ? :D ce A.C.A.B :D
Anonimas
5822
Siaip jis niekam ant bato nepataiko ;D
Anonimas
5822
#11 negali dauzyt bet jei kyla rimtesni susiremimai patikek toki uzmates per sumaisty mentas kurio bata apmyzo taip aplamdys kad atsiguls renimaciny ar uzmus ir paskui sakys ivyko netycia tai per riauses
Dariukas
5822
Uzskaitau xD
Anonimas
5822
Kai kurie policininkai žiūri į dangų ,o kai kurie mentai žiūri ten kur nereikia :D
laukinis1990
5822
#5 ;D ROFL ;D
european18
5822
:D
Anonimas
5822
remember, čiuju mokykloj mušė. ane? Negali jie daužyt, kaip bebūtų "gaila". Tiesiog dar labiau gaila, kad tokių durnių atsiranda kure tap drasą rodo )
Anonimas
5822
Geras policininko darba kai gali dauzyt tokius drasius klounus xD
Anonimas
5822
muhuhuhuhua nu nx... :D
MldC
5822
gerai varo :D
Anonimas
5822
mazylis nebijo scenos ka
Anonimas
5822
čia žiauriai :D
Anonimas
5822
balls of steel
Anonimas
5822
mirs jis;D
Anonimas
5822
nu vien uz foto spaudziu patinka:D Anti-FA! Hooligans!!:)
Anonimas
5822
:D pizdec
Anonimas
5822
labai teisingai :D
|

