braliukas ir siesute
Mados auka - Nes tik lietuviai turi stiprų mados jausmą
Anonimas
5163
Anonimas
5615
Man tai cia i vaikina panasiau... :D ir nemanau, kad "paprastas" kelnes nusipirko ir vaiksto... Nes jei jau pirktu paprastas, tai issirinktu isties paprasta, be tokio uzraso :D ir siaip be cepu vaiksciotu, jei nenoretu primest, kad yra "stiliovas/a"
Anonimas
5685
mados auka? tai kaip tik jei būtų D&G būtų auka, o dabar nusipirko paprastas kelnes ir vaikšto. Pats/pati abejoju ar iperki tokias firmas kaip guči armani ir t.t. nu nebent iš turgaus :)
Anonimas
5785
cia ne pinigine o antsiuvas ant kelniu..
Anonimas
5822
nuo kada mergina nesioja pinigine galinej kisenej ;D nu zodziu.. juokingi komentai ir juokinga demotyvacija
Anonimas
5824
Bidla & Gabana? :D
Anonimas
5825
cia mergina lolg
Anonimas
5825
pritariu #12
Anonimas
5825
nuu blyn nuėjo žmogus į gariūnkes, nusipirko kelnes ir vaikšto. so what ??
Anonimas
5825
kodėl jau TIK lietuviai?
Anonimas
5825
#2 babce & gabana
Anonimas
5826
Debilitikaj....... Nemeskyt tokiu nesamoniu
Anonimas
5827
o jus i cepa paziurejot ?
Karole
5828
Žodis nusipirko paprastas kelnes,tai reikia čia kabinėtis...
Blooper
5828
#3 pritariu. Nusipirko paprastas kelnes, o čia visokie nenaudėliai kabinėjasi!
Gusta-Fang
5828
Mados auka... Pz.. Zmogus paprastas kelnes nusipirko, ir jauciu net nezejo i ta firma.. Tigi kinieciu gamyga...
Anonimas
5828
o tai kas čia blogai? nusipirko kelnes ir varinėj
|

